Ambasadorowie

Kim jest Ambasador Projektu JoinBertus?

Ambasador to rzecznik projektu. Osoba, która będzie poszerzać grono odbiorców naszego projektu oraz mówić o naszych założeniach, działaniach i planach. To człowiek, który zbuduje dobry klimat dla naszych działań i wesprze nas w ich realizacji. To ktoś, kto jest wtajemniczony w dany projekt i nie tylko wie, o co w nim chodzi, ale przede wszystkim to „czuje” oraz wierzy w celowość realizowanych działań. 

To osoba chętna do działania, aktywna zawodowo, o dobrej opinii, kreatywna, umiejąca budować relacje z ludźmi, mająca autorytet i siłę przebicia.

Ambasador może zostać twarzą akcji związanych z projektem JoinBertus, głównym głosem naszych działań podczas ważnych firmowych spotkań (nie tylko tych dotyczących stricte projektu), czy w trakcie kampanii promocyjnej.

Zadania dla ambasadora:

  • promocja założeń projektu,
  • informowanie o założeniach projektu, budowanie pożądanego wizerunku wokół projektu i jego celów,
  • zbieranie w terenie opinii o działaniach projektowych (także tych negatywnych, mogących prowadzić do sytuacji kryzysowej),
  • realizacja poszczególnych działań projektowych.

Grzegorz Tkaczyk

Legenda

Legenda polskiej piłki ręcznej. Wicemistrz świata z 2007 roku. Wieloletni kapitan reprezentacji.

Karol Bielecki

Ikona

Ikona polskiej piłki ręcznej. Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy ręcznych w Polsce.

Sebastian Niklewicz

ESKOM

Prezes Zarządu firmy ESKOM. Od 2003 roku zarządza firmą specjalizującą się w dostarczaniu usług IT.

Sławomir Błaszczak

Engage 4Results

Członek zarządu, współwłaściciel firmy szkoleniowo-consultingowej Engage 4Results

Grzegorz Tkaczyk

Grzegorz Tkaczyk z „orłami Wenty” zdobył wicemistrzostwo świata w 2007 roku i przez lata stanowił trzon reprezentacji, której był kapitanem. To m. in. on budował markę polskich szczypiornistów w Bundeslidze, grając w Magdeburgu i Rhein-Neckar Löwen, gdzie docierał do czołówki krajowych zawodów i europejskich pucharów.

Po przygodzie z Bundesligą związał się z PGE VIVE Kielce, gdzie zakończył karierę sportową w wielkim stylu, wygrywając w 2016 r. Ligę Mistrzów. Obecnie z zaangażowaniem działa na rzecz rozwoju dyscypliny, przede wszystkim w mediach będąc ekspertem telewizyjnym i komentatorem meczów piłki ręcznej. W styczniu tego roku został także wiceprezesem ds. szkoleniowych i kontaktów z zagranicą Świętokrzyskiego Związku Piłki Ręcznej.

Grzegorz obdarzony jest ogromną charyzmą. Zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, a poza tym buduje wokół siebie aurę, która przyciąga dziennikarzy jak magnes. Nic dziwnego, że był kapitanem kadry i drużyny PGE VIVE Kielce. Swoją historię opisał w książce „Niedokończona gra”, która szybko stała się obowiązkową pozycją na półce kibiców piłki ręcznej w Polsce. Z dumą witamy Grześka w szeregach Ambasadorów projektu JoinBertus!

Karol Bielecki

W jego przypadku słowo ‘legenda’ staje się dziwnie małe. Ikona też nie pasuje. Inspiracja? A może wojownik? A gdyby tak po prostu: Karol Bielecki? I wystarczy. Bo jego historię zna każdy miłośnik piłki ręcznej w kraju i na świecie. To historia wielkiego sportowca, człowieka niezłomnego, ale i bardzo wrażliwego chłopaka o charakterze zwycięzcy. Kto nigdy nie stoczył takiej walki jak on, wcale nie sportowej, nigdy tak naprawdę nie dowie się, co to znaczy.

Ale K. Bielecki na sporcie nie poprzestał. Gdy wygrał już niemal wszystko, co było do wygrania (na koncie ma m. in. 3 medale MŚ, 4 msc. IO w Rio i tytuł Króla Strzelców tego turnieju czy zwycięstwo w Lidze Mistrzów 2016 r.), znalazł swoje miejsce w biznesie i na scenie. Z powodzeniem prowadzi restaurację Solna 12 w Kielcach, inwestuje, prowadzi treningi mentalne i motywacyjne. „Nic nie da się zrobić z tym, czego już nie masz, ale możesz w 100% wykorzystać to, co posiadasz” – przekonuje Karol, samemu będąc świadectwem każdego z tych słów.

To ogromny zaszczyt, móc ogłosić, że witamy Karola Bieleckiego w szeregach JoinBertus. Już teraz jesteśmy pewni, że dla naszych Partnerów spotkanie z nim będzie niezapomnianym przeżyciem i inspiracją, że każdy z nas może więcej.

Sebastian Niklewicz

O osobach odpowiedzialnych za firmowe IT oraz o tym, czy łatwo się z nimi dogadać, krąży wiele kawałów. Istnieją jednak chlubne wyjątki. To ludzie, którzy z uwagi na swoje doświadczenie doskonale rozumieją biznes, ale także IT. 

Sebastian Niklewicz, Prezes Zarządu ESKOM, łączy w sobie cechy biznesmena i informatyka. Od 2003 roku zarządza firmą specjalizującą się w dostarczaniu infrastruktury oraz usług IT dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Wizją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług informatycznych przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa informacji.

Sebastian pracował po stronie Klienta, kiedy pełnił kierownicze stanowiska w Grupie PZU i gdy pełnił rolę #CIO w polskim oddziale Liberty Mutual Insurance. Dziś stoi po stronie dostawcy takich usług reprezentując ESKOM. To unikalne doświadczenie pozwala mu spojrzeć na IT z różnych perspektyw, choćby #CEO czy #CFO.

Choć od lat Sebastian piastuje wysokie stanowisko, nadal trzyma rękę na pulsie. Ludzie mówią, że „nikt nie wciśnie mu kitu”. Nakręcają go nie tylko sukcesy biznesowe. Jego wielką pasją jest jazda na rowerze #MTB. ESKOM posiada własną amatorską drużynę rowerową (wspólnie z partnerem #HPE), która od lat startuje w wyścigach, zdobywając liczne trofea!

Sławomir Błaszczak

Pierwszy Ambasador projektu z kategorii Biznes, Sławomir Błaszczak, to członek zarządu, współzałożyciel i współwłaściciel firmy 4RESULTS, która jest członkiem projektu JoinBertus, a w której Sławek odpowiada za strategię, rozwój produktów i nowe kierunki ekspansji.

Sławek to niezwykle pozytywna postać, która we współpracy z klientami satysfakcję czerpie z prowadzenia warsztatów, budowania wspólnej wizji, energii i stawiania ambitnych celów. Fascynuje się nowymi kierunkami zarządzania związanymi z ciągle zmieniającym się rynkiem.

Doświadczenie Sławka obejmuje 20 lat pracy w obszarze rozwoju kompetencji kadr kierowniczych w firmach wiodących w Polsce. Przez 14 lat kierował Grupą 4Results, był liderem projektów rozwojowych w firmie House of Skills. Posiada certyfikaty lidera zmian i kształtowania kultury organizacyjnej (ITIM), Coacha ICC, Biznes Coacha ICC, Superwizora ICC, Trenera Grupowego (WSPS/LP) oraz Extended Disc. Jest trenerem Akademii Psychologii Przywództwa przy Politechnice Warszawskiej.

Realizował projekty m.in. dla firm: Aviva, BZ WBK, Carlsberg, Gillette, IKEA, PKO BP, Samsung, PZU, Pracuj.pl czy ING.

Talant Dujshebaev

Trener

Jedna z najbardziej utytułowanych postaci piłki ręcznej. Od 2014 roku trenuje drużynę Łomża Vive Kielce.

Ewa Błaszczak

Executive business coach

Lider, mentor, ekspert zarządzania i komunikacji. Professional Scrum Master, ekspert Design Thinking.

Talant Dujshebaev

Na swoim koncie ma m. in. 5 pucharów Ligi Mistrzów (1994, 2006, 2008, 2009, 2016 – jako zawodnik i trener), Puchar EHF (1993), Puchar Zdobywców Pucharów (2002, 2003), 3 medale igrzysk olimpijskich (1992 – złoto, 1996, 2000 – brąz), złoty medal MŚ 1993, medale mistrzostw Europy (1996, 1998 – srebro, 2000 – brąz) oraz liczne trofea ligi polskiej i hiszpańskiej. Dwukrotnie (1994, 1996) wybierany Najlepszym Piłkarzem Ręcznym Roku IHF.

Wielki trener, a wcześniej wybitny środkowy rozgrywający, słynący z ogromnej boiskowej inteligencji. Wszystko to T. Dujshebaev wykorzystuje w pracy szkoleniowca, a najlepsi zawodnicy rozpoczynający z nim pracę mówią, że Talant uczy ich piłki ręcznej niemal od zera.

Od 2014 r. trenuje drużynę PGE VIVE Kielce i to właśnie on doprowadził ją do największego sukcesu w historii – zwycięstwa Ligi Mistrzów w 2016 r. Wymagający i surowy, ale też niesłychanie wyrozumiały, zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro i zdrowie swoich podopiecznych. Jako osoba łącząca z powodzeniem świat profesjonalnego sportu z życiem rodzinnym jest idealnym przykładem człowieka sukcesu, którym warto się inspirować.

Ewa Błaszczak

Kobiety znają się na kolorach lepiej niż mężczyźni? Z pewnością! A gdyby tak zamiast wykorzystywania barw do damsko-męskich sprzeczek typu ‘nie, to nie jest zielony, to jest miętowy!’ użyć kolorów do objaśnienia typów osobowości, wkładając ludziom do ręki klucz do efektywnej współpracy?

Ewa Błaszczak – lider, ekspert zarządzania i komunikacji – tak właśnie zrobiła, wydając kilka lat temu publikację „Kolory, czyli prosta obsługa człowieka”, która szybko podbiła serca zainteresowanych przywództwem i relacjami międzyludzkimi czytelników! Prosty i zabawny język komunikacji to znak rozpoznawczy Ewy, którym – w swoich książkach, a także podczas szkoleń czy wystąpień – przeprowadza swoich odbiorców przez meandry skomplikowanych zagadnień.

Zarządzanie to jej chleb powszedni – Ewa od lat przygotowuje programy rozwojowe dla około 5.000 liderów rocznie. Pomaga im wzrastać, osiągać cele, budować zespoły, kreować i zarządzać zmianami. Jest mentorem, Professional Scrum Masterem, ekspertem Design Thinking, wykładowcą Uniwersytetu L. Koźmińskiego w Warszawie, trenerem kalifornijskiego HeartMath Institute, executive business coachem, finansistką, doradcą podatkowym.

Jest już z nami

119+

Partnerów

Klub otrzymał ponad

2999534

dzięki Wam