Klub

Klub

Klub Sportowy VIVE Kielce to najbardziej utytułowany polski klub piłki ręcznej obejmujący 55 lat tradycji. Od 1965 roku klub zdobył siedemnaście złotych medali Mistrzostw Polski, szesnaście Pucharów Polski oraz czterokrotnie występował w turnieju finałowym Ligi Mistrzów Final4, wygrywając go w 2016 roku jako pierwsza polska drużyna w historii.

Klub dynamicznie się rozwija nie tylko sportowo, ale i organizacyjnie, prowadząc strategicznie zakrojone działania oraz ukierunkowaną na przyszłość politykę transferową. W efekcie na kilka lat do przodu ma podpisane kontrakty z młodymi talentami oraz doświadczonymi zawodnikami gwarantującymi wysoki poziom sportowy. Od kilkunastu lat jest wizytówką nie tylko Kielc, ale i polskiego sportu. Posiadając kibiców w całym kraju, a także za granicą, przyciąga na trybuny i przed telewizory setki tysięcy osób. Jednocześnie w ramach misji krzewienia kultury fizycznej wśród najmłodszych posiada rozwinięte struktury organizacyjne oraz prowadzi efektywne szkolenie dzieci i młodzieży.

Nie czekaj - dołącz do listy naszych partnerów

Dołącz do projektu budowy czołowego polskiego klubu, wspieraj rozwój młodzieży i pracuj z nami dla dobra polskiej piłki ręcznej!

Jest już z nami

119+

Partnerów

Klub otrzymał ponad

2999534

dzięki Wam