Projekt Join Bertus

Ekologia, Sport i Biznes - nierozłączne dziedziny. Wiemy, że bazując na tej relacji da się zrobić jeszcze bardzo dużo i chcemy to udowodnić! A może chcesz zostać częścią tego przedsięwzięcia?

Dlaczego połączenie Ekologii, Sportu i Biznesu jest tak użyteczne?

Dziedziny te dostarczają sobie nawzajem wielu korzyści. Profesjonalny sport bez biznesu nie ma racji bytu. Natomiast sport wspaniale wzbogaca biznes na wielu płaszczyznach i pozwala na bardziej skuteczną popularyzację ekologii.

Połączenie to daje unikatową możliwość uczestniczenia w wartościowych spotkaniach i poznania ciekawych ludzi. Relacje budowane na fundamencie wspólnej pasji są spajające i często procentują właściwymi inicjatywami.

Ekologia, Sport i Biznes mają ponadto ten sam cel – zdrową wygraną i sukces zbudowany na zasadzie fair play!

Projekt Join Bertus

Z jakich powodów warto zostać częścią nowatorskiego projektu JoinBertus, który w wyjątkowy sposób połączy profesjonalny Sport, Ekologię i Twój Biznes?

Opierając się na wspaniałych wynikach i ogromnym potencjalne drużyny Łomża Vive Kielce, chcemy osiągnąć następujące cele:

Cele Biznesowe:

  • stworzenie zdrowego środowiska wyjątkowych ludzi z pasją, którzy przez udział w programie JoinBertus będą beneficjentami korzyści na wielu płaszczyznach,
  • uruchomienie systemu wzajemnych korzyści, który będzie wspierał wszystkich uczestników.

Cele Sportowo-Społeczne

  • stworzenie wiodącej akademii piłki ręcznej w Europie: nauka dzieci i ich rodziców pedagogicznego, bardziej świadomego myślenia, które opiera się na przesłance, że sukces może być ogromnym wsparciem w zrównoważonym, pełnym pasji, aktywnym życiu,
  • utrzymanie pozycji drużyny Łomża Vive Kielce, jako jednego z najlepszych na świecie,
    wzmocnienie pozycji polskiej reprezentacji piłki ręcznej na arenie międzynarodowej oraz podniesienie poziomu polskiej ligi piłki ręcznej,
  • popularyzacja piłki ręcznej w Polsce,
  • edukacja poprzez sport: wzmocnienie świadomości jak ważny jest obecnie zdrowy tryb życia oraz wartości fair play, zarówno na boisku, jak i poza nim; nagłaśnianie przykładów kształtowania dobrych relacji rodziców z ich dziećmi,
  • przygotowanie najmłodszych do życiowej użyteczności poprzez sport: kształcenie dyscypliny i pracy zespołowej, kreatywności oraz umiejętności konstruktywnego rozwiązywania problemów i wskazywanie przykładów proekologicznych postaw.

Pamiętaj…

Motto Łomża Vive Kielce to „GRAMY RAZEM”, ponieważ RAZEM możemy więcej!

Nie czekaj - dołącz do listy naszych partnerów

Dołącz do projektu budowy czołowego polskiego klubu, wspieraj rozwój młodzieży i pracuj z nami dla dobra polskiej piłki ręcznej!

Jest już z nami

119+

Partnerów

Klub otrzymał ponad

2999534

dzięki Wam