Chemar Rurociągi dołącza do JoinBertus

Chemar Rurociągi dołącza do JoinBertus

Nieustanny rozwój to podstawa skutecznego działania! W projekcie JoinBertus fundamentem rozwoju są przede wszystkim Partnerzy programu, którzy angażują się w różne działania – szkolenia, oferty specjalne, czy udział we wspólnych wydarzeniach. Miło nam poinformować, że do grona świadomych przedsiębiorców projektu JoinBertus dołącza kolejny Partner - Chemar Rurociągi Spółka z o.o. – jeden z wiodących w Polsce dostawców oferujących kompletne systemy rurociągowe dla odbiorców z Elektrowni, Elektrociepłowni, Zakładów Chemicznych i Petrochemicznych.

Podczas oficjalnego spotkania Dominic Niehoff, Dyrektor Rozwoju JoinBertus wręczył certyfikat Partnera JoinBertus Panu Mirosławowi Malinowskiego, Prezesowi Zarządu Chemar Rurociągi Spółka z o.o

- Z przyjemnością patrzę na to jak biznes i sport łączą się, aby realizować wspólne cele. Jest wiele do zrobienia, chociażby w kwestii sportowej edukacji młodzieży i jestem przekonany, że projekt JoinBertus, do którego właśnie dołączyliśmy, się do tego przyczyni – skomentował Pan Mirosław Malinowski.

To właśnie siła networkingu!

Więcej informacji o firmie Chemar Rurociągi Spółka z o.o. mogą Państwo znaleźć tutaj - www.chemar-piping.pl