Nasadzanie części lasu

Nasadzanie części lasu

Początek wydarzenia: 11 kwietnia, 16:30

Koniec wydarzenia: 11 kwietnia, 18:30

Miejsce: Suków


Wspólne nasadzanie drzew w miejscowości Suków pod Kielcami. Spotykamy się w poniedziałek, 11 kwietnia, o godzinie 16:30, w Sukowie, przy ul. Kaniowej. Pomagać nam będą zawodnicy drużyny Łomża Vive Kielce. Akcja zostanie przeprowadzona wspólnie z Nadleśnictwem Kielce.

zapraszamy już za dwa tygodnie na wspólne nasadzanie drzew w miejscowości Suków pod Kielcami. Spotykamy się w poniedziałek, 11 kwietnia, o godzinie 16:30, w Sukowie, przy ul. Kaniowej. Pomagać nam będą zawodnicy drużyny Łomża Vive Kielce. Akcja zostanie przeprowadzona wspólnie z Nadleśnictwem Kielce. 

 

W ramach tego działania chcemy zwrócić uwagę na fakt, jak ważne dla naszego środowiska są tereny leśne, które poza tym, że są naturalnymi płucami Ziemi, zatrzymują również zasoby wody oraz tworzą przyjazny mikroklimat. Chcemy także włączyć się w ważną misję, którą realizują leśnicy, dbający na co dzień o otaczające nas lasy oraz mocno zaakcentować potrzebę troski o nasze środowisko, przyrodę i planetę.

 

Miejsce: Suków, ul. Kaniowa 

Termin nasadzenia: 11.04.2022r., godz. 16:30-18:30

 

Przypominamy o warunkach panujących w lesie, o dobraniu odpowiedniej odzieży do sadzenia w terenie oraz o zabezpieczeniu przed insektami leśnymi!