Niezapomniana podróż do Budapesztu

Niezapomniana podróż do Budapesztu

Wyjazd na mecz z Telekom Veszprem to już trzecia nasza podróż z partnerami i przyjaciółmi klubu. Wyjątkowa atmosfera to coś, co wyróżnia nasze wspólne wojaże po Europie. Nie inaczej było i tym razem… Już na lotnisku w Katowicach można było usłyszeć nieustający szelest związany z rozmowami naszych gości, a terminal lotniska rozświetlały uśmiechy każdego z nich. Tak buduje się właśnie dobra atmosfera, która sprzyja przyjemnemu spędzaniu czasu, jak również  nawiązaniu biznesowych znajomości. Wspólna podróż z zawodnikami, oznaczała możliwość nie tylko uściśnięcia dłoni, ale także zamienienia kilku słów przed meczem. 
Poczucia atmosfery zbliżającego się święta sportu…

Budapeszt przywitał nas znakomitą pogodą i przepięknym anturażem naszej bazy w stolicy Węgier - hotelu Anantara. Trzeba przyznać, że to obiekt jakby żywcem wyjęty z bajkowych opowiadań o księżniczce Sissi. Po chwili dla siebie, udaliśmy się na spacer ulicami miasta nad Dunajem w towarzystwie Pani przewodnik, która opowiadała o największych skarbach tego miejsca. Wieczorem zaś czekała na nas strawa w niecodziennych okolicznościach przyrody, majestatycznej sali restauracyjnej hotelu Anantara. Zdawało się, że wspólnym rozmowom, żartom i uśmiechom nie będzie końca…

 

Nadszedł dzień meczu. Nieco wcześniej udaliśmy się do Veszprem, aby nieco zwiedzić to ciekawe, choć niewielkie miasto. Punktem kulminacyjnym był jednak mecz w wykonaniu naszych mistrzów! Veszprem Arena była wypełniona do ostatniego miejsca, zabawa na trybunach przednia, emocje udzielały się każdemu. Dopingowaliśmy z całych sił, lecz tym razem nasz zespół musiał uznać wyższość gospodarzy. Nie myślcie, że to wpłynęło jakkolwiek negatywnie na atmosferę i humor uczestników naszej podróży… Wystarczającym powodem do świętowania była przecież nasza niecodzienna wspólna wyprawa. A sport to „zwierciadło życia” nie zawsze udaje się wygrywać, trzeba umieć zmierzyć się z porażką i przekuć ją w przyszłości w sukces. I z tą myślą wróciliśmy do hotelu, gdzie czekała na nas wyjątkowa kolacja, do której zasiedliśmy wspólnie z zespołem. Były wspólne zdjęcia, tańce i śpiewy… Momenty, które na długo pozostaną w pamięci nas wszystkich. Wspomnienia do których będziemy wracać z uśmiechem na twarzy. W organizowanych przez nas wyjazdach właśnie o to chodzi, abyście mogli nawiązać nowe znajomości, poznać zespół i przeżyć piękne momenty, po to właśnie jesteśmy i dajemy Wam emocje!

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wyjazdu:

  • foto -  w zakładce multimedia https://joinbertus.pl/sport/multimedia/niezapomniana-podroz-do-budapesztu
  • video - na kanale YouTube https://youtu.be/8H24h7Q7Fj0