Będzie wyjazd do Montpellier!

Będzie wyjazd do Montpellier!

Wczoraj poznaliśmy rywala w ćwierćfinałowym dwumeczu Ligi Mistrzów, do którego drużyna Łomża Vive Kielce awansowała bezpośrednio, zajmując pierwsze miejsce w grupie B. W spotkaniach, które rozegramy w maju, zmierzymy się z francuskim Montpellier HB, co poza wielkimi emocjami sportowymi gwarantuje także niezapomniane doznania turystyczne podczas wycieczki, którą zorganizujemy na mecz wyjazdowy!

Wszystko wskazuje na to, że pierwsze starcie z Montpellier odbędzie się w środę, 11 maja, co oznacza wyjazd w terminie 10 – 12 maja. Tradycyjnie, program wycieczki obejmować będzie przelot czarterem razem z drużyną Łomża Vive Kielce, zakwaterowanie w luksusowym hotelu, bankiet po meczu, wszelkie transfery, bilet na mecz oraz dodatkowe atrakcje na miejscu!

Montpellier to trzecie największe francuskie miasto leżące w basenie Morza Śródziemnego po Marsylii i Nicei. Jest miastem studenckim, w którym znajduje się jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, Université de Montpellier. Słynie z pięknej architektury oraz mnóstwa klimatycznych restauracji i kawiarenek – z pewnością część z nich odwiedzimy podczas wyjazdu!

Przede wszystkim jednak polecimy tam walczyć razem z drużyną Łomża Vive Kielce o awans do turnieju Final4 Ligi Mistrzów! O jak wielką stawkę gramy, nie trzeba nikomu mówić. Trzeba być tam razem z nami! Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu, ale już teraz zachęcamy do zapisów – liczba miejsc ograniczona. Wszelkich informacji udziela Sebastian Kozubek (kom.: +48 578 577 277, e-mail: s.kozubek(at)kielcehandball.pl) oraz Kamila Konofał (kom.: +48 669 668 522, e-mail: k.konofal(at)kielcehandball.pl - w miejsce (at) należy wpisać @.