Nowe możliwości zarządzania firmą – IC Project

Nowe możliwości zarządzania firmą – IC Project

Zarządzanie firmą to niełatwe zadanie, wymagające wiele uwagi, zaangażowania i odpowiednich narzędzi, umożliwiających koordynowanie prac dynamicznego zespołu. W projekcie JoinBertus dbamy o nieustanne doskonalenie naszych Partnerów, którzy tym razem uzyskają możliwość uczestnictwa w bezpłatnej prezentacji IC Project, na której poznają nowe możliwości w obszarze zarządzania z wykorzystaniem innowacyjnego narzędzia do zarządzania projektami. 

Poznajcie Państwo nowe możliwości zarządzania firmą z wykorzystaniem innowacyjnego narzędzia do zarządzania projektami. IC Project gwarantuje, że za pomocą jednego i kompleksowego programu, usprawnicie Państwo w swojej firmie pracę zadaniowo-projektową, poprawicie komunikację zespołową, zapanujecie nad obiegiem plików i dokumentów, a także wzniesiecie całą organizację pracy na zdecydowanie wyższy poziom. 

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapisania się na darmową prezentację IC Project, na której zostaną zaprezentowane możliwości, które narzędzie oferuje dla Państwa firm. Prezentację poprowadzą Maciej Kułagowski oraz Norbert Sinkiewicz, eksperci we wdrażaniu systemu do firm, a także w przełożeniu metodologii projektowej na działanie firmy. 

Podczas prezentacji dowiecie się Państwo, jak zarządzać projektami i zadaniami w Państwa firmie, w jaki sposób usprawnić komunikację zespołową, jak wdrożyć narzędzie do zarządzania i organizacji pracy, jak zorganizować pracę zdalną dzięki IC Project?

Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godz. 10:00 w formie online i zostanie poprowadzone za pomocą platformy Zoom  – w późniejszym terminie otrzymacie Państwo link do szkolenia. Już teraz zapraszamy do darmowej rejestracji mailowej lub telefonicznej u Specjalistki ds. Obsługi Klienta w Projekcie JoinBertus, Kamili Konofał (kom.: +48 669 668 522, mail: k.konofal@kielcehandball.pl). 

Udział w prezentacji wyłącznie dla Partnerów projektu JoinBertus.