Partnerzy JoinBertus wspierają akcję #rzućgroszem!

Partnerzy JoinBertus wspierają akcję #rzućgroszem!

Trwa akcja crowdfundingowa #rzućgroszem Klubu Sportowego VIVE Kielce. Jest nam ogromnie miło poinformować, że drużynę PGE Kielce wspiera coraz więcej znanych osób z różnych środowisk, m. in. koszykarz Marcin Gortat, prezydent Miasta Kielce i były trener reprezentacji Polski Bogdan Wenta, piłkarka ręczna Kinga Grzyb, a także byli zawodnicy klubu VIVE Kielce, m. in. Daniel Żółtak, Thorir Olafsson czy Filip Ivić. Co cieszy nas jeszcze bardziej, w akcji aktywny udział biorą również członkowie projektu JoinBertus.

Zbiórkę środków na www.zrzutka.pl/kielcehandball wsparł m. in. Pan Łukasz Jezior, właściciel firmy rekrutacyjnej ABC Work, który jednocześnie nominował do udziału w akcji kolejne osoby.

   
 
W licytacjach, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie zrzutki, aktywnie udziela się Pan Jacek Oworuszko, właściciel firmy Expres Dach, który wylicytował m. in. koszulkę meczową Mateusza Korneckiego.


Serdecznie dziękujemy za Państwa aktywność! To dla nas kolejny powód do dumy z członków projektu JoinBertus, którzy wykazują zaangażowanie w polski sport i chęć wspierania rozwoju piłki ręcznej w kraju!