Spotkanie networkingowe JoinBertus. Tym razem spotkamy się na świeżym powietrzu!

Spotkanie networkingowe JoinBertus. Tym razem spotkamy się na świeżym powietrzu!

Zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe projektu JoinBertus! Tym razem wreszcie zobaczymy się na żywo, na świeżym powietrzu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (18.05.2021r.) o godzinie 18:30. Zaczynamy na dziedzińcu przy Hali Legionów (Leszka Drogosza 2, 25-093 Kielce). 

Podczas spotkania prelegentami będą Partnerzy projektu JoinBertus - 4 ECO, Ener Vita, Konsorcjum Edukacyjno - Naukowe oraz TOP Klima. Poza możliwością poznania ofert od kolejnych naszych Partnerów, będziecie Państwo mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, a gościem wieczoru będzie trener drużyny Łomża Vive Kielce - Talant Dujshebaev!

To okazja, aby spotkać się na żywo w inspirującym gronie łączącym ekologię, sport i biznes. Przekazać informacje, wiedzę, motywację oraz po prostu dobrą energię, która doda sił do pokonania kolejnych wyzwań.

Oprócz powyższych przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji, m.in. konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz obecność grill mastera, który w efektowny sposób zaserwuje Państwu wyśmienite potrawy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie networkingowe projektu JoinBertus!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze Specjalistką ds. Obsługi Klienta w Projekcie JoinBertus - Kamilą Konofał (kom.: +48 669 668 522, mail: k.konofal@kielcehandball.pl).