Współpraca między Partnerami!

Współpraca między Partnerami!

Ostatnie miesiące dostarczyły nam kolejnych informacji o kooperacji wewnątrz projektu oraz wspólnych działaniach ze sponsorami klubu. 

 

Firma 4ECO wykonała instalację fotowoltaiczną o mocy 50 kWp dla Sponsora Klubu Sportowego Vive Kielce. Gomar Pińczów poznałem dzięki projektowi JoinBertus. Zrealizowaliśmy dla tej firmy w ostatnim czasie inwestycję fotowoltaiczną, ale współpracujemy ze sobą także w innych kwestiach. Nawiązaliśmy ze sobą kontakt dzięki udziałowi w projekcie, a następnie rozpoczęliśmy działania w formie współpracy biznesowej - mówi Prezes 4ECO, Adrian Obarski.

 

Firma Gomar Pińczów od lat jest sponsorem KS Vive Kielce, to największe w regionie przedsiębiorstwo przetwórstwa owocowo-warzywnego. Oferujące znakomite produkty, w tym m.in. soki, dżemy, mrożonki czy koncentraty.

 

„W zdrowym ciele, zdrowy duch” mówi przysłowie, w myśl którego swoją działalność rozwijają Mariposa Personal Studio oraz Aqua System. Biznesowe ścieżki obu firm spotkały się w jednym miejscu dzięki drogowskazowi o nazwie „JoinBertus”. Klienci i pracownicy Mariposa Personal Studio korzystają bowiem od niedawna z krystalicznie czystej wody od Aqua System. Dzięki tej współpracy zyskują wszyscy wyżej wymienieni, a także nasze środowisko i planeta, ponieważ dzięki rozwiązaniom naszego Partnera, eliminujemy z codziennego użytku nadmiar plastikowych butelek. Wielkie brawa za takie inicjatywy!

 

To nie koniec przykładów współpracy naszych Partnerów.

 

Niezawodna firma projektowo-wykonawcza w sektorze HVAC (ang. heating, ventilation, air conditioning), AC Group, zrealizowała montaż klimatyzacji modułowej dla Kancelarii Sochański i wspólnicy. Obie firmy są członkami naszego projektu, ale również biura obu podmiotów sąsiadują ze sobą w jednym z nowoczesnych kieleckich biurowców.

 

Ręce same składają się do oklasków, używając sportowego języka, kiedy widzimy i słyszymy o przykładach współpracy firm uczestniczących w projekcie. Oby jak najwięcej takich inicjatyw! Jeśli potrzebujecie Państwo zlecić jakąś usługę, planujecie inwestycję w różnych zakresach, skontaktujcie się z nami, a my ze swojej strony przekażemy Wam informację, czy firma z danego sektora jest obecna w projekcie JoinBertus. Jeśli tak niezwłocznie skontaktujemy Was ze sobą i pomożemy zorganizować biznesowe spotkanie.

 

Sebastian Kozubek - Specjalista ds. Sprzedaży:

+48 578 577 277, s.kozubek@kielcehandball.pl

 

Kamila Konofał - Specjalista ds. Obsługi Partnerów:

+48 669 668 522, k.konofal@kielcehandball.pl