Webinarium "Jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach?"

Webinarium "Jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach?"

Początek wydarzenia: 10 czerwca, 11:00

Koniec wydarzenia: 10 czerwca, 12:30

Miejsce: Online w Facebook Live


Po sukcesie pierwszego ze szkoleń zaproponowanych przez Partnera projektu JoinBertus, firmę Engage 4Results, zapraszamy na kolejne! Poprowadzi je dwóch Ambasadorów projektu JoinBertus – członek zarządu, współzałożyciel i współwłaściciel firmy 4Results, Sławomir Błaszczak, oraz ikona polskiego sportu, były zawodnik PGE VIVE Kielce i reprezentant Polski, Karol Bielecki! Panowie porozmawiają o tym, jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach.

Podczas szkolenia poznacie Państwo wyjątkowe doświadczenia Karola Bieleckiego (dziedzina sportu) i Sławka Błaszczaka (płaszczyzna biznesu), dowiecie się, w jaki sposób podchodzić do własnej motywacji, skąd czerpać siłę w sytuacji zmiany, trudnych wyzwań życiowych i jak podejmować decyzje, które przynoszą potem dobre konsekwencje. Przekonacie się Państwo także, jak inspiracje ze sportu przenosić do biznesu – i odwrotnie! 

Webinarium odbędzie się w środę, 10 czerwca, w godz. 11:00 – 12:00.

Tuż po nim, w godz. 12:00 – 12:30 wirtualny networking pomiędzy członkami projektu JoinBertus i Klubu 4Inspire poprowadzi członek Rady Ambasadorów projektu JoinBertus, ekspert networkingu Grzegorz Turniak. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Do uczestnictwa w szkoleniu wymagana jest bezpłatna rejestracja, której można dokonać na: https://mailchi.mp/4results/decyzje