Wyjątkowy prezent z okazji Dnia Dziecka

Wyjątkowy prezent z okazji Dnia Dziecka

Najmłodsi pokazali swój zapał, umiejętności i przypomnieli czym jest nieskrępowana, czysta radość! Z okazji Dnia Dziecka w Hali Legionów odbył się specjalny trening dzieci, które miały okazję trenować z zawodnikami pierwszej drużyny Łomża Vive Kielce oraz trenerami grup młodzieżowych.

Wyjątkowy trening odbył się z podziałem na grupy wiekowe (max. 15 osób). Parkiet Hali Legionów został podzielony na 4 mini boiska, gdzie przez 45 minut treningu najmłodsi bawili się i rozwijali poprzez sport pod okiem profesjonalistów. Potem nastał czas na wspólne zdjęcia i autografy z zawodnikami „żółto-biało-niebieskich”. Z trybun swoim pociechom kibicowali rodzice.

Niezwykle miło było gościć tak wyjątkowych gości w Hali Legionów! Dziękujemy za przybycie i fantastyczną atmosferę podczas treningu. W ramach projektu JoinBertus chcemy nieustannie przekazywać najmłodszym, że ciężką pracą i zaangażowaniem, można osiągać sukces w każdej dziedzinie życia. Obecność sportowych idoli, nie tylko na szklanym ekranie, stanowi dla dzieci niezwykłą wartość, która może przerodzić się w pasję oraz wyzwolić w nich jeszcze większą energię do działania.

Trzymamy kciuki za naszych najmłodszych. To oni będą budować naszą przyszłość!