Zaprezentowaliśmy Sponsorów i nowe stroje!

Zaprezentowaliśmy Sponsorów i nowe stroje!

W konferencji prasowej wziął udział Prezes stowarzyszenia KS Vive Kielce, Marian Urban, Dyrektor marketingu Łomża Vive Kielce Paweł Papaj oraz przedstawiciele Sponsorów i Partnerów. Podczas spotkania z mediami zaprezentowano siedem firm – niektóre podpisały nowe kontrakty, a niektóre wspierają Mistrzów Polski od dawna.

Wśród przedstawionych Sponsorów znaleźli się: Echo Investment, Generali, 4 ECO, Kopalnia Wapienia „Morawica” S. A., Forbuild, OSM Włoszczowa oraz Lewiatan. Wszystkie te firmy będą widoczne na strojach drużyny Łomża Vive Kielce w sezonie 2020/21.

Ostatnio z dumą prezentowaliśmy nowego sponsora tytularnego drużyny, markę Łomża, a dziś chcielibyśmy poinformować o przedłużeniu lub podpisaniu nowych umów ze sponsorami – powiedział na konferencji Prezes Marian Urban – Ich logotypy znajdą się na koszulkach i spodenkach zawodników. Nasz klub intensywnie pracuje nad poszerzaniem grona współpracujących z nami firm oraz integracją środowiska, w którym żyjemy i pracujemy. Firmy te są zainteresowane rozwojem młodzieży, a to dla nas duży plus. W tym sezonie w drużynie Łomża Vive Kielce będą grać młodzi zawodnicy z naszego klubu, np. Cezary Surgiel czy Miłosz Wałach. W związku z epidemią to bardzo trudny czas dla firm, dlatego chciałbym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali się z nami współpracować. To dobry sygnał dla kibiców, że klub będzie się dalej rozwijał, a już teraz prezentuje dobrą energię i skład.

Głos zabrali także przedstawiciele Sponsorów, którzy podpisywali dziś nowe umowy z klubem.

Echo Investment jest obecne na rynku od ponad 25 lat – powiedział Członek Zarządu Echo Investment, Marcin Materny – Jesteśmy częścią społeczności, za którą czujemy się odpowiedzialni. Wspomagamy ważne inicjatywy, a zdajemy sobie sprawę z tego, że ten rok jest wyjątkowo trudny dla klubów sportowych, dlatego zdecydowaliśmy się pomóc drużynie Łomża Vive Kielce. Będę kibicował zespołowi i trzymał za niego kciuki w tym sezonie!

Nasza współpraca sponsorska rozpoczęła się w styczniu tego roku – powiedział natomiast Prezes Forbuild, Tomasz Gierczyński – Epidemia i wynikające z niej problemy spowodowały, że zechcieliśmy pomóc klubowi jeszcze bardziej. Wielu pracowników naszej firmy to zagorzali kibice klubu. To trudny czas i z tego miejsca chciałbym życzyć drużynie Łomża Vive Kielce wielu sukcesów!

Moja przygoda z Łomża Vive Kielce jest bardzo krótka – przyznał Prezes Zarządu 4Eco, Adrian Obarski – Niedawno Dominik Niehoff zaprosił mnie na mecz. Wrażenia były ogromne! Wiemy, jaka jest sytuacja związana z pandemią, dlatego chciałbym wspomóc klub jeszcze mocniej.

Współpracujey z klubem od co najmniej kilkunastu lat – powiedział Prezes Kopani Wapienia „Morawica” S. A., Józef Dąbek – Chcemy dalej postępować tak, by sobie pomagać. Dobry zawsze ciągnie do dobrego i niech tak będzie dalej!

Mocno współpracujemy z klubem od 2009 roku, więc zaczyna się dwunasty rok naszej współpracy – podkreślił Członek Zarządu Lewiatan, Bartłomiej Wiatkowski – Przyjęliśmy zasadę „na dobre i na złe” i według niej pracujemy. Jako firma społecznie odpowiedzialna chcemy pozostać w sporcie i dalej wspierać klub. To wielka wartość dla naszego regionu. Wychowanie przez sport to jedna z najlepszych form rozwoju młodzieży. Jesteśmy dalej z Państwem i chcemy, by ta współpraca dalej się rozwijała!

Na koniec głos ponownie zabrał Prezes Marian Urban, który podziękował za wsparcie.

Wiem, że dla wszystkich funkcjonowanie w obecnych warunkach to duże wyzwanie, dziękuję wszystkim tym, którzy postanowili nas wesprzeć – powiedział Prezes Marian Urban – Życzę, by współpraca ta spełniła wszystkie Wasze oczekiwania, wspomogła realizację biznesowych planów i żebyśmy w nowych strojach z Waszym logotypami świętowali wielkie sukcesy.

Na koniec konferencji trener Talant Dujshebaev oraz zawodnicy: Alex Dujshebaev i Arkadiusz Moryto zaprezentowali nowe komplety strojów, obowiązujących drużynę Łomża Vive Kielce w sezonie 2020/21.

Zobacz zdjęcia z konferencji TUTAJ